Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
Страница 1 из 11
Ұстаздар форумы » Пәндер бойынша ұстаздар форумы » Математика, физика ұстаздарына арналған форум » Кері тригонометриялық функциялар (күнделікті сабақ жоспары)
Кері тригонометриялық функциялар
iraig
Бастапқы
Группа: Қолданушы
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
 
Пәні: Алгебра

Күні:

Сынып: 10

Сабақтың тақырыбы:

Кері тригонометриялық  функциялар

Сілтеме

Оқулық 10 сынып. Әдістемелік нұсқау. журнал «Математика, информатика, физика» әдістемелік журналы

Мақсаты

- Кері тригонометриялық  функциялар  ұғымдары және олардың қасиеттерімен танысу,графиктерін сала білу. -топта бір-біріне көмек көрсету арқылы ұйымшылдыққа тәрбиелеу, топ белсендісін сайлап, өткен тақырыптан алған білімдерін есеп шығарғанда
қолдана  білуге дағдыландыру

Күтілетін  нәтижелері

Кері тригонометриялық  функциялар  ұғымдары және олардың қасиеттерімен танысады. Графиктерін сала біледі. Ережелерді,  қасиеттерді  қолдану арқылы есептер шығара білетін болады; Математикалық тілде дәлелді сөйлей алады; Формулаларды пайдаланып, есептеулер жүргізе алады

Сабақта туындаған негізгі идеялар

Кері тригонометриялық  функциялар  y =arcsinx. y=arccosx. y=arctgx. y=arcctgx

Сабақ типі

Жаңа сабақ

Сабақ бойынша мұғалім мен оқушының іс-әрекеті:

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Жұмыс істейтін орта қалыптастыру

Топтастыру: sinx, cosx,  tgx, ctgx    арқылы топтастыру, тілектерін айту

Топтасады, тілектерін айтады

І. Қызығушылықты ояту (7 мин)

Ребус шешу арқылы тақырыпты ашқызу

Ребус шешу арқылы тақырыпты ашады

Үй тапсырмасы   (5 мин)

«Функция» -ға постер жасату

Өткен тақырып бойынша түйген ойлары мен түсінбеген сұрақтарына байланысты   пікірлерін
айтады, ортаға салып, түсініктерін тереңдетеді Топта талқылау парақтарына жазады. «Функция» -ға постер жасап, топтан бір оқушы шығып қорғайды.

ІІІ. Мағынаны тану Жаңа білімді меңгерту (22 мин)

«INSERT» әдісі арқылы жаңа тақырыпты меңгереді; Кесте толтырады.
Әр топтан бір оқушы оқиды Оқулықпен жұмыс. Әр топ өз тапсырмасын табу Әр топта оқушыларға есептер беріледі. №1,2,3,4 мысалдарды талдау а) Жеке жұмыс жасайды  ә) топпен жұмыс жасайды: №1 бір топқа т.с.с. №2 екінші топқа барып, талқылап, қорғайды.

Жаңа тақырыпты түртіп алу жүйесі арқылы оқиды. Оқушылар өз жазғандарын оқиды. Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады. Әр топ берілген тапсырманы бірінші жеке жұмыс жасайды, кейін топта талқылап, қорғайды

ІV. Қорытын-дылау(5 мин)

Сұрақтар қояды немесе оқушыларға сұрақтар қойғызады

Қойылған сұраққа байланысты әңгіме дебат жүргізеді және сыныптастарына сұрақтар дайындау

V. Үйге тапсырма (2 мин)

§6,  №87

Үй тапсырмасын орындап келеді

VI. Бағалау   (5 мин)

Топ мүшелерінің қойған бағасымен бағаланады

Топ мүшелері әділ бағалайды

VII. Рефлексия (3 мин )

Кері байланыс:бестармақ (синквейн)  жазу.

Синквейн жазады
layliml
Сөз білгірі
Группа: Тексерілген
Сообщений: 999
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
 
рахмет
zhanatan_m
Жиі үйренуші
Группа: Тексерілген
Сообщений: 60
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
 
рахмет
manatkazybaieva
Білгір
Группа: Тексерілген
Сообщений: 86
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
 
Жақсы
salta_karla85
Сөз білгірі
Группа: Сайт тілшісі
Сообщений: 1001
Репутация: 1
Статус: Оффлайн
 
жақсы
lailimishanova
Сөз білгірі
Группа: Тексерілген
Сообщений: 996
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
 
ия
Аккалиевна
Үздік форумшы
Группа: Тексерілген
Сообщений: 1951
Репутация: 1
Статус: Оффлайн
 
жақсы
Ұстаздар форумы » Пәндер бойынша ұстаздар форумы » Математика, физика ұстаздарына арналған форум » Кері тригонометриялық функциялар (күнделікті сабақ жоспары)
Страница 1 из 11
Поиск:
Новый ответ
Имя:
Текст сообщения:
Код безопасности: