Сәндік қолданбалы өнер

  • Жүктеулер: 0
  • Көрсетілім: 1032
  • Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар
  • 15/Фев/2018

Жарияланған материалдың жеке номері: 23659


Мерзімі Пәні Сыныбы Сабақ № Пән мұғалімі 12.01. 2018. ж Бейнелеу 4-сынып № Бейсенбаева Жанат Жанарбекқызы Сабақтың тақырыбы Қазақ халқының сәндік қолданбалы өнері Сабақтың мақсаты 1.Сәндік қолданбалы өнер туралы білімдерін қалыптастыру. 2.Танымдылық,сыни тұрғыдан ойлау қабілеттерін дамыту. 3.Топпен жұмыс жасауға,сыйластыққа,достыққа, қарым-қатынасқа тәрбиелеу. Күтілетін нәтиже 1.Сәндік қолданбалы өнер түрлерімен танысады. 2.Ұлттық киімдердің ерекшеліктерін оқып біледі. Қолданылатын модульдер С.Т.О. Оқыту әдістері Топқа бөлу, ми шабул, мәтінмен жұмыс, түртіп алу.. Дереккөздер Оқулықтағы тақырыпқа сай берілген материалдар Көрнекіліктер Оқулық, суреттер, қағаз, қалам,тест тапсырмалары Сабақтың кезеңдері Әдістері Уақыты Мұғалімнің әрекеті Оқушының әрекеті Күтілетін нәтиже Ой толғау (қызығушы лығын ояту.) Топқа бөлу Ми шабулы 15 мин 1.Ынтымақтастық атмосферасын орнату. 2.Топқа бөлінуді ұсыну. 3.Үй тапсырмасын тексеру. 4.Топпен жұмыс жасауды ұсыну. 1.Бір-біріне тілек айтады. 2.Топқа бөлінеді. 3.Үй тапсырмасы бойынша топтасып 4 тест сұрақ дайындайды. 4.Сұрақ парақтарын топтар ауыстырып жауап қайтарады 1.Көңіл күйлері көтеріледі. 2.Үй тапсырмасы бойынша білімдері байқалады. Мақсат қою Постермен жұмыс 8 мин 1.Тақырыптағы мәтінмен жұмыс жасайды. 2.Ұлттық киімдердің ерекшеліктері туралы әңгімелейді. 1.Сәндік-қолданбалы өнер туралы сипаттап,мысалдар келтіреді. 2.Тақырып бойынша қызықтырып жүрген сұрақтарын қояды. 1.Ұлттық құндылықтарды құрметтейді. 2.Сабақты талдап үйренеді. Мағынаны тану (жаңа тақырып) Дәптермен жұмыс 10 мин 1.Мәтінді оқып талдау жасауды ұсынады. 2. Түртіп алу стратегиясы 1.Мәтінді оқи отырып, талдау жасайды. 2.Ұлттық киім түрлерін бейнелейді 1.Мәтінмен жұмыс жасауды үйренеді. Ой толғаныс (қорытын ды бағалау, үйге тапсырма беру) Диологты (жұпта-сып,топ-тасып)о-рындау 12мин 1.Топтасып мәтінді талдауды ұсынады. 2.Топтарға сұрақтар таратылады. Сұрақтарға жауап беру, топ мүшелері бір-біріне көмектесу тапсырылады. 3.Бағалау табыс критерийлер арқылы бағаланады. 4.Үйге тапсырма жұмысты аяқтау. 1.Берілген тапсырманы орындау арқылы бір-бірін толықтырып, үйретеді. 2.Топтасып сұрақтарға жауап қайтарады және басқа топ жауаптарын бағалайды. 3.Өзін-өзі және өзара бағалау жүреді. 1. Топпен жұмыс жасауды үйренеді. 2.Қойылған мақсатқа жетуге үйренеді. Тәрбие.орг сайтынан Сәндік қолданбалы өнер Бастауыш сыныпқа арналған ашық сабақтар материалды тегін жүктеп сабақ барысында қолдануға рұқсат етіледі. Жарияланған материалға tarbie.org сайтының әкімшілігі жауапты емес

Авторы: Бейсенбаева Жанат Жанарбековна

Саттар Естемесов атындағы шағын орталықты орта мектеп Бейнелеу пәні мұғалімі

Пікірлер: 0

avatar