How do oyu get to school?

  • Жүктеулер: 2
  • Көрсетілім: 522
  • Ағылшын тілінен ашық сабақтар
  • 09/Фев/2017

Жарияланған материалдың жеке номері: 21635


Бекітемін:
Сабақ: Мектеп: №11 орта мектеп
Күні: Мұғалімнің есімі: Балишанова А.А.
Сынып : 7 Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:-
Тақырыбы: how do you get to school?
Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) • Мәтіндегі жаңа сөздерге сипаттама беру;
• Тақырыпты ашу;
• Әділ бағалауға дағдыландыру
Сабақ мақсаттары: Барлық оқушылар:
• Оқушыларға тақырыпты ашады, талдау түсінеді;
• транспорт түрлерімен және үстеулермен танысады, ағылшын тілінде өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізеді,сөйлеу қабілеттерін арттырады.
• шетелдік тілге деген қызығушылықтарын, ағылшын тілінде тыңдап - түсіну мен әңгімелесу іскерліктерін дамиды.
• Грамматиканы орынды жерде қолдана білуге үйренеді.
Оқушылардың басым бөлігі:
-Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды
Кейбір оқушылар:
-жеке тапсырмалар орындайды
Тілдік мақсат Оқушылар:
• Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсінеді.
• Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен орындайды.
• Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып, сабақ барысында белсенділік таниды.
• Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Негізгі сөздер мен тіркестер:
Етістіктерді білу; Irregular / regular verbs
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Can/can’t, should, may
Талқылауға арналаған тармақтар:
Грамматика ережелері мен жаттығулар
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба?

Жазылым бойынша ұсыныстар:
• Постер қорғату, сурет салғызу, диалог жазғызу
Алдыңғы тақырып
Жоспар
Жоспарланған уақыт:
45 мин Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) бағалау ресурстар
Басталуы: 10мин Сәлемдесу.Ұйымдастыру.
Үй тапсырмасын сұрау.
Match the pictures with the words
Car Plane Train Helicopter Bus Ship Boat
Tram motorbike
How and Why do people travel?
 People like to travel…
• бір өзі alone
• достарымен with friends
• ата-анасымен with parents
• ата-әжесімен with grandparents
 Usually they travel…
• қандайда бір іспен on business
• демалуүшін for pleasure
• әлемсұлулықтарынтамашалау to see the beauty of the world
Мадақтау.
Шапалақ.

English7- оқулық, сөздік кітапар,
Ортасы: 25мин 1 тапсырма:
Modal verbs
Can/can’t Can/can’t – біреудің бір нәрсені істей алу, істей алмау қабілетін көрсетеді.
He can ride a bike. She can’t cook.
I can swim. He can’t jump.
MayСөйлеушінің біреуден рұқсат сұрауын білдіргенде қолданылады. May I use your bike? May I sit here? May I come in?
Should/Shouldn’t Сөйлеушінің біреуге ақыл-кеңес, ұсыныс бергенде қолданылады. You should go and see this film. It is very interesting. You shouldn’t come home so late.
2 тапсырма:
Now, divide these transports into public and private transport: Формативті бағалау

Смайликтер арқылы бағалау

Аяқталуы: 10 мин Five song.
Strategy
Үй тапсырма: make up the dialog
Кері байланыс: кесте Бірін – бірі бағалау
Формативті бағалауда
Қосымша ақпарат Ғаламтор деректері
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын • Формативті және суммативтібағалау: топтық бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру. Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видеоИнформатика, сурет пәнаралық байланысы
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде өз ойларын еркін жеткізе алды. Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды.
Қорытынды бағамдау: « reading and speaking» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, диалогтық оқыту, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс Тәрбие.орг сайтынан How do oyu get to school? Ағылшын тілінен ашық сабақтар материалды тегін жүктеп сабақ барысында қолдануға рұқсат етіледі. Жарияланған материалға tarbie.org сайтының әкімшілігі жауапты емес

Авторы: Балишанова Айкерім Айтмұханқызы

Мұнайлы ауданы №11 жалпы білім беру мектебі ағылшын тілі пәні

Пікірлер: 0

avatar